Gizlilik Politikası

Web Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kişisel verilerinizin korunması bizim için çok önemlidir. Kişisel veriler, belirli veya tanımlanabilir bir gerçek kişinin kişisel veya olgusal durumları hakkında bireysel detaylardır. Bu, isim, adres, telefon numarası ve doğum tarihi gibi bilgileri içerir.

Bu veriler özel korumadan yararlandıklarından, sadece teknik olarak gerekli olduğu ölçüde bizim tarafımızdan toplanırlar.

Veri koruma kanunu açısından sorumlu kurum:

OVALI YÜZEY İŞLEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Telefon : +90 216 583 00 43   
E-Mail : info@ovalieloksal.com

 

Müşteriler OVALI YÜZEY İŞLEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ’de kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz, yasaların öngördüğü ölçüde, derhal işleme alınmaktadır. Taleplerinize ve isteklerinize yanıt verebilmek, bu istekleri yerine getirmek ya da interaktif müşteri programlarını yönetebilmek için, adınız, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgileri talep etmemiz gerekebilir. Bu bilgileri bizimle paylaşmak ve OVALI YÜZEY İŞLEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adresine üye olmak, sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir.

Sitemiz size kişisel verileri toplamak, işlemek ve saklamak için kullandığımız çeşitli işlevler sunmaktadır. Aşağıda bu verilere ne olduğunu açıklıyoruz:

 

  • İletişim form (lar):

İletişim formumuz ya da iletişim formlarımız aracılığıyla kaydedilen veriler sadece iletişim formu ya da iletişim formları aracılığıyla alınan soruları işlemek için kullanılacaktır. Soruşturmalar yapıldıktan sonra yasal depolama süreleri olmadığı sürece toplanan veriler derhal silinecektir.

 

  • E-Bülten:

Haber bültenimizin kayıt formunda kaydedilen veriler, tüm hizmetlerimiz hakkında bilgilendirdiğimiz bültenimizin gönderilmesi için tarafımızca kullanılacaktır. Kaydolduktan sonra, bültenimize kayıt olmak için tıklamanız gereken bir bağlantı içeren bir onay e-postası göndereceğiz. Bülten aboneliği iptal linkine tıklayarak istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Verileriniz iptal işleminden sonraki altı ay içinde tarafımızdan silinecektir. Aynı şekilde, başvurunuz tamamlanmazsa, bilgileriniz altı ay içinde silinir.